Status: Nežádoucí: 3 je Cool, 4 v dohledu

Sdílet

Televize Prima nakoupila 3. řadu a od tohoto týdne jej začíná nabízet na svém Cool kanálu. I když se to neobejde s WTF pro diváka. Jak už jsem \informoval dříve\ na Coolu (skloňuje se to či ne?) se s koncem roku 2009 ukončilo i vysílání 2 řady seriálu, a to 2 díly před koncem série. A ač se nám diváků snažili nabulíkovat, že \odvysílali díly všechny\ – což nebyla pravda – spočítali si to (asi :) a v toto pondělí (10.5.2010) odvysílali patnáctý a dnes pak šestnáctý díl – tj. finále 2.série.

Dovětek k 2 řadě

Padouch nepadouch Viktor, jenž se poslední 4 díly pohyboval v Miami, mi byl povědomý – ale nedošlo mi to. Teprve dnes, při mém třetím shlédnutí mě to trklo: Daniel Jackson ze StarGate. Pravda – je trochu, respektive víc než trochu, oplácaný, a taky mi připadá obecně \„větší\“, ale i dle IMDB je to on.

A co říkáte na finále? Já byl tehdy a i dnes zklamaný. Už jsem minule vzpomínal, že mám rád, když jsou díly uvěřitelné – ale tento díl – a připočtěte k němu i v budoucnu finále trojky – byl stupidní. Objeví se Vedení/Manage­ment, což by měl být respekt sám, místo toho se u tv směji jakémusi dědkovi s blbými slunečními brýlemi… Boha. A aby to podtrhli, jeho proslov k Michaelovi byl IMHO divnej…

Krom toho tu pak vyhodí Fi dvě auta do povětří, speciální agenti nedokážou vlézt do jednoho baráku – raději počkají na chlapa s brokovnicí, borec s odstřelovačkou se netrefí do stojících Fi a Sama… No prostě bída a utrpení.

Za mě: takhle tedy ne!

Cool uvádí: 3. řada

Od zítřka (středa 12.5.2010) startuje tedy na Coolu 3. série Burn Notice. Pondělí až čtvrtek se ve 20:15 budeme potloukat v Miami s Michaelem, nerudnou Fi, bohémem Samem a věčně kouřící Madeline Westen.
Objeví se také staří známí: brácha Nate Westen, \„pračka peněz\“ Berry, klientem se stane překupník drog z prvního či druhého dílu, kterému Michael prostřelil nohu a samozřejmě i přeživší záporáci – agent učitel či překupník z S02E15, který musel vrátit ukradený čip.

Jako bonus nám pak dodali tvůrci terminátorbijku Moon Bloodgood (3 ep – policajtka), dvacetičtyřho­dinového Carlose Bernarda (1 ep. – pologauner) či mačeta Danny Trejo (1 ep. – gauner, co jiného).

(Drobný) spoiler

Hlavní linie se pak motá kolem Toma Strikera, jež Michaelovi slíbí návrat do organizace, pokud pro něj bude M. pracovat. Fi a ni Sam z něj nejsou nadšení a tak se vztahy hlavní trojce trochu naruší. Půlfinále S03 tento interní problém rozlouskne, a hlavní děj se přesouvá na \„nezávyslého psychopata\“ Masona Gilroye (Chris Vance – All saints, Prison Break, Mental)

Postava Gilroye mně z počátku nebyla moc sympatická. Nějak jsem se s ním nemohl sžít. Snad jeho přízvuk, snad styl mluvy. Čím víc se ale v seriálu objevoval, tím víc mi tam pasoval: nejdříve jsem ho nenáviděl a na konec jsem byl nasranej… Však uvidíte. Gilroy je ve všech dílech prostě klasa – víc takových. Ale dát jim dostatek prostoru, ne jen pár sekund na začátku či konci…

Nejlepší díly 3 série

bohužel teď nemám u sebe všechny staré díly – ale co si pamatuju tak tyto

  • s03e07 – politik do blázince
  • s03e09 – půlfinále – hutné
  • s03e11 – luskající pan záhadný
  • s03e12 – Madeline dostala vyznamenání za nahlášené zločiny :)
  • s03e14 – Sam Axe si hraje na Horacia z CSI: Miami

Premiérové řady – 4. začíná 3.6.2010

O čtvrté řadě toho moc nevím, informace jsou kusé, respektive žádné. Zatím neprobublala ani žádná guest star na kterou bychom se mohli těšit. Na Facebooku se hádalo (a možná ještě hádá), kde skončil MW – tj. konec finále 3. řady.

Jedna zpráva ale prošla: byly schváleny další dvě řady a tak se můžeme těšit na další 3 finále a půlfinále!

Update 2.6.2010

Tak zítra nám to začíná, do odvysílání dílu chybí něco přes 8 hodin. Venku jsou 2 scény z prvního dílu, můžete je najít na novém webu, který jsem teď objevil: http://www.burnnoticefanatic.com/ – moc pěkný název :)

První prozrazenou guest star ve 4. řadě je Burt Raynolds.

Obsah prvního dílu: Michael, Fi a Sam se postaví na ochranu právníka před nebezpečným motorkářským gangem. A krom toho se dozvíme, kam se vlastně MW na konci 3 sezóny poděl.

Já se těsím, co vy? :)

USA Network nás láká nejen na Burn Notice

V posledním měsíci se vyrojila na síti promo videa – crossovery – která spojují další seriály televizní stanice USA Network. Všem doporučuju, i když neznáte žádný z dalších seriálů: Royal Pains či White Collar. Pokud je znáte, budete se jistě bavit o level více než já – a to jsem se bavil hodně :)

Burn Notice / Royal Pains 1

\\--- Burn Notice / Royal Pains 2 - Spyami === \\--- Burn Notice / White Collar - Granade === \\--- (patří do série \"USA Crossover\":http://ausiellofiles.ew.com/2010/05/05/first-look-usa-network-promo/) Doba vzniku první verze tohoto blogpostu: 2:30:54 (h:m:s)
tagy:
Publikováno: 11.05.2010 15:31
Knedle

Související články

blog comments powered by Disqus