Hra o trůny: HBO promo akce na webu

Sdílet

Máme 51 dní do začátku seriálu a HBO přikládá do kotle své propagační mašinérie. Po tradičních marketingových prvcích – teaserech, trailerech, rozhovorech, fotkách či plakátech – se dostávají na řadu ty netradiční. Vlastními slovy jej nazývají \„kreativní marketing\“. Co si pod tím představit? Třeba to, že HBO produkce seriálu poslala vybraným blogerům a majitelům aSoIaF fan stránek (ne)malý, úžasný dárek a poprosila je, aby se o něj a své pocity podělili se svými čtenáři.

Že nevíte o čem je řeč? Copak opravdu nevíte, že v dubnu nás z HBO navštíví \epický fantasy seriál\? Styďte se!

A jak tedy vypadá první článek z řetězu \The Maester\'s Path\? A kolik jich vlastně bude?

Dárek: krabice \„mistrů\“ ze Západozemí

Přestavte si, že vám u dveří zazvoní pošták a předá vám krabici, na které vidíte logo HBO. Začnete tušit? Budete mít nechápavý výraz? Roztřepou se vám poznáním kolena? Hádám, že jeden z těchto pocitů u se projevil u každého z příjemců této krabice:

Krabici postavíte na stůl a vaše ruce, které se třepou, začnou objevovat, co se skrývá uvnitř.

Nejdříve otevřete obálku z vrchu krabice – je v ní dopis adresovaný vám – oslovení s vaším jmenem/přezdívkou vám zrychlí tep a vy čtete, že dostáváte unikátní balíček v rámci promo akce k chystanému seriálu Hra o trůny. A žádají vás, zda byste se o něj nepodělil se svými čtenáři:

Rozbalujete dál. Vytahujete kufřík – jeho vzhed a kovové kování ;) mu dodává punc ruční práce, něčeho, na čem si dal někdo (ufff) sakra záležet.

Otevíráte a uvnitř na vás čekají 4 svitky, mapa kontinentu, několik plných ampulí, dva trychtýře a dvě prázdné baňky. Vypadá to na alchymistickou­ sadu.

Na dvou pergamenech jsou průvodní dopisy, na zbylých pak informace, jak z 6 ingrediencí namíchat dvě vůně Sedmi království. Je možné, nebo spíš pravděpodobné, že ostatní příjemci dostali jiné ingredience a tak si zkombinují jiné vůně než vy.

Pouštíte se do alchymie, přestáváte se třást a hloupě se usmíváte – díky HBO!

Je jen škoda, že jeden balík nedorazil i do České republiky – chlapci z www.icefire.cz by si jej zasloužili.

Zdroje:

A kolik bude zastávek na \Cestě mistra\ zatím netuším; malý to podvod z úvodu článku… ? Vypadá to na 5 kousků, pět úkolů (nový odtajněn vždy v pondělí), za které budete dostávat články mistrovského řetězu…

Doba vzniku první verze tohoto blogpostu: 54:30 (h:m:s) + 40 minut další úpravy textu

Publikováno: 25.02.2011 15:16
Knedle

Související články

blog comments powered by Disqus