3tecky.cz /strana 10/

Přesun starých emailů na gmail (z TheBat a centrum.cz)

Kvůli nějaké registraci/heslu jsem potřeboval vyhledat jeden starý email. Část starých emailů jsem měl v záloze datových souborů z programu TheBat, část pak ve svém prvním emailu na Centru. Pro další možný podobný případ jsem se rozhodl si všechny své emaily přesunout do Gmailu. A zde je můj postup, jak přesunout starou poštu (přijatou i odeslanou) na Gmail…

 »»»
Publikováno: 12.02.2010 15:13
Počet komentářů k tématu: 1 (zobrazit)
Knedle

Začni nový rok, zabij jeden seriál

Tak tohoto hesla se pro letošní rok držely dvě naše nejnovější televize: Prima Cool zabila Status: Nežádoucí a Nova Cinema zmrzačila Městečko Twin Peaks.

Prima Cool poslední středu v roce 2009 odvysílala dle plánu 14 díl Burn Notice, ale v roce 2010 už nemá naplánovány žádné další díly. Český divák tak přichází o poslední 2 díly druhé série, a to včetně finále! Kontroloval jsem to pomocí vyhledávání tv.sms.cz a pro jistotu jsem i napsal na infomrace Coolu. Člověk aby doufal, že Cool přeci jen ty 2 díly odvysílá. Předpokládám, že fanoušci tento podraz zjistí až ve středu, já už jsem nasranej teď…

Nova Cinema se ovšem dokázala předstihnout i tuto krpu: týdny dopředu avizovala různými upoutávkami vysílání kultovního seriálu Městečko Twin Peaks. Dopadlo to víc než hrozně. Já nemůžu být nesprostý: ti kokoti startovali seriál DRUHOU POLOVINOU pilotu (úvodní film seriálu)! A aby toho nebylo málo, tak tu první prý odvysílají jako druhý díl dneska! Můžou fanouška víc nasrat? Můžou nového diváka víc zmást? Toho, kdo za to může, by měli pověsit mezi dveře a trefovat se do něj golfovými míčky. Neskutečná ignorace.

Pokud mě Prima Cool nasrala, tak díky Nova Cinema jsem schopen z nasrání postavit sochu. Well done.

update

Nova – kauza Twin Peaks

se práskla přes čumák a i když z počátku velmi hloupě mlžila, pak přiznala chybu a v neděli odvysílala celý pilot. Sice na dva kusy, ale alespoň jsme už Lauru Palmerovou našli v igelitu.

pár linků: \fffilm\ \Edge of the World\

Prima Cool – kauza Status: Nežádoucí

se naopak dostala na úroveň Novy. Na můj informační email přišla automatická odpověď o dovolené, ale pak už nic. Nevadí, pokud odpověděli jinému a ten se podělil. A jak odpověděli? Mrkněte \do jejich diskuze\. Neskutečný:

Dobrý den, vysílací práva máme k řadám 1+2, které byly již několikrát vysílány – ke 13.1. odvysílán poslední díl řady.

Pokořen nový level! Vlastně ani nevíme kolikrát a co vysíláme!

tagy:
Publikováno: 03.01.2010 03:14
Počet komentářů k tématu: 2 (zobrazit)
Knedle

Večerníčkové polštáře

Konečně jsem si vzpomněl a nafotil loňský vánoční dárek pro neteře (tehdy 1 a 2 roky) – polštáře s večerníčkovými postavičkami. Nakonec se vytvořilo jen 5 polštářů místo plánovaných šesti, ale i tak byl sklizen mimořádný úspěch (i když vlastně hlavně od rodičů :). Vánoce jsou opět za dveřmi, třeba se někomu inspirace bude hodit.

Velké obrázky postaviček z večerníčku, které uvidíte na fotkách, pak najdete v mém loňském postu \Večerníčkové postavy\.

 »»»
Publikováno: 06.12.2009 14:58
Knedle

Jak odstranit Security Tool

<a href=\„http:/­/www.pixmac.cz/fot­ka/medical-red-cross-sign/000012130287\“ title=\„medical red cross sign fotografie\“><img src=\„http://­s3.amazonaws.com/pix­mac-thumbnail/000012130­287.jpg\“ title=\„medical red cross sign\“ alt=\„medical red cross sign fotografie\“ width=\„170\“ height=\„127\“ class=\„fr\“ />

Security Tool je šmejd, co se tváří jako antivir a neustále vás upozorňuje, ze jste HOOOOOODNĚ zavirovaní. Ted nevím, zda je to opravdu nejaký software, ale takto kreténskou kampaň by snad seriózní firma nemohla vytvořit a spustit, nebo jen (a k tomuto se přikláním) prostě vir, spyware, trojan či jinej nebezpečnej program. Tak či tak Security Tool je Šmejd z velkym Š, kterej neskutečně otravuje a není tak snadné se jej zbavit…
…což jsem na jednom PC bohužel musel.

 »»»
tagy:
Publikováno: 11.11.2009 11:35
Počet komentářů k tématu: 58 (zobrazit)
Knedle