Začni nový rok, zabij jeden seriál

Sdílet

Tak tohoto hesla se pro letošní rok držely dvě naše nejnovější televize: Prima Cool zabila Status: Nežádoucí a Nova Cinema zmrzačila Městečko Twin Peaks.

Prima Cool poslední středu v roce 2009 odvysílala dle plánu 14 díl Burn Notice, ale v roce 2010 už nemá naplánovány žádné další díly. Český divák tak přichází o poslední 2 díly druhé série, a to včetně finále! Kontroloval jsem to pomocí vyhledávání tv.sms.cz a pro jistotu jsem i napsal na infomrace Coolu. Člověk aby doufal, že Cool přeci jen ty 2 díly odvysílá. Předpokládám, že fanoušci tento podraz zjistí až ve středu, já už jsem nasranej teď…

Nova Cinema se ovšem dokázala předstihnout i tuto krpu: týdny dopředu avizovala různými upoutávkami vysílání kultovního seriálu Městečko Twin Peaks. Dopadlo to víc než hrozně. Já nemůžu být nesprostý: ti kokoti startovali seriál DRUHOU POLOVINOU pilotu (úvodní film seriálu)! A aby toho nebylo málo, tak tu první prý odvysílají jako druhý díl dneska! Můžou fanouška víc nasrat? Můžou nového diváka víc zmást? Toho, kdo za to může, by měli pověsit mezi dveře a trefovat se do něj golfovými míčky. Neskutečná ignorace.

Pokud mě Prima Cool nasrala, tak díky Nova Cinema jsem schopen z nasrání postavit sochu. Well done.

update

Nova – kauza Twin Peaks

se práskla přes čumák a i když z počátku velmi hloupě mlžila, pak přiznala chybu a v neděli odvysílala celý pilot. Sice na dva kusy, ale alespoň jsme už Lauru Palmerovou našli v igelitu.

pár linků: \fffilm\ \Edge of the World\

Prima Cool – kauza Status: Nežádoucí

se naopak dostala na úroveň Novy. Na můj informační email přišla automatická odpověď o dovolené, ale pak už nic. Nevadí, pokud odpověděli jinému a ten se podělil. A jak odpověděli? Mrkněte \do jejich diskuze\. Neskutečný:

Dobrý den, vysílací práva máme k řadám 1+2, které byly již několikrát vysílány – ke 13.1. odvysílán poslední díl řady.

Pokořen nový level! Vlastně ani nevíme kolikrát a co vysíláme!

tagy:
Publikováno: 03.01.2010 03:14
Knedle

Související články

blog comments powered by Disqus
Počet komentářů k tématu: 2
#1 alf

njn co nadelas s novou treba je to schvalne ;)

#2 miss.Smith

ale já jsem psala na cool a oni říkali že budou pokračovat že je to jenom pauza ale třeba lhali